KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925351
nr 1392 5351
Holger Almqvist
(1907-1978), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 45x36cm, yttermått inklusive ram: 57x49cm
Kondition: skadad
Holger Almqvist, svensk konstnär född 1907, död 1978.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:24:22
100 kr
150 kr